Setkání pečujících

v sobotu 4.2. od 9,30

se na Vás těšíme :)

Charitní šatník

POZOR!

změna provozu

Potravinová a materiální pomoc

každé pondělí mezi 9 a 11 hod.

křižovatka Seydlerova x V Hůrkách

Pomoc rodinám

Potřebujete pomoc?

Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás na tel. 733 108 816

Jak je možné nás podpořit finančně?

Bez darů se naše organizace neobejde, jen díky podpoře dárců můžeme pomáhat tam,kde je potřeba. 

Na veškeré dary jsme schopni vystavit potvrzení o daru.

Děkujeme vám za podporu našich projektů.

Charitní ošetřovací služba 

Každý z nás, chce stonat a umírat doma.Díky naší službě mohou desítky lidí zůstavávat doma, ve své posteli, mezi svými blízkými. Nejen,že se cítí lépe psychicky, poztivní dopad to má i na jejich zotavování.  Domácí péče také šetří mnoho veřejných peněz, protože pacienti, kteří se léčí doma nevyužívají drahou nemocnicní péči. 

Pokud i vy chcete přispět k tomu,aby senioři a nemocní mohli zůstavat doma zašlete dar na náš účet 127673309/0800 a do poznámky pro příjemce uveďte heslo "domácí péče"  nebo využijte následujcíc qr kód a nebo platební bránu Darujme.

qr

Pomoc rodinám

Inflace a zdražení energií ještě více zhoršili sitauaci rodin, o které pečujeme. Většina z nich je v situaci,kdy si nemůže dovolit zaplatit obědy pro děti, kroužky, školní pomůcky a už vůbec ne třeba tábor nebo školu v přírodě. Pokud chcete podpořit děti z těchto rodin, zašlete dar na náš účet 127673309/0800 a do poznámky pro příjemce uveďte heslo "rodiny"  nebo využijte následujcíc qr kód a nebo platební bránu Darujme.

qr

Uprchlíci

Vzhledem k situaci na Ukrajině koordinujeme péči o uprchlíky v rámci Prahy 13. Zaměřujeme se jak na uspokojení základních potřeb, tak na integrační programy, které rozvíjíme. V tuto chvíli již běží kurz češtiny a probíhají česko-ukrajinská setkání. Na to, abychom mohli rozvíjet další aktivity, potřebujeme vaši finanční podporu. Můžete zaslat dar na náš účet 127673309/0800 a do poznámky pro příjemce uveďte heslo "uprchlíci",  nebo využijte následující qr kód nebo platební bránu Darujme.

UK_QR_