Farní charita Stodůlky

Všeobecná sestra do domácí péče - částečný úvazek

Praha 13 Částečný úvazek dle dohody bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Bc. Helena  Ryklová Bc. Helena Ryklová

Tel.: 733 108 816 E-mail: helena.ryklova@stodulky.charita.cz

Náplň práce: poskytování domácí zdravotní péče
Pracovní úvazek: částečný úvazek
Místo výkonu: Praha 13 (Butovice, Lužiny, Stodůlky)
Nástup: dle domluvy

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu (vhodné pro maminky s dětmi)
  • výborné platové ohodnocení (s osobním ohodnocením, případně odměnami)
  • náborový příspěvek 20 000 Kč
  • pololetní prémie
  • režijní jízdenku MHD a služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenkový paušál, penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti a další benefity
  • příspěvek na vzdělávání, na obuv, na batoh, na masáže

Požadujeme:

  • vzdělání v obororu všeobecná sestra
  • vlídný lidský přístup
  • pozitivní naladění, ochotu a zájem o dění v organizaci
  • týmového ducha

V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku Farní charity Stodůlky Helenu Ryklovou na tel. 733 108 816 nebo svůj životopis pošlete na adresu reditel@stodulky.charita.cz

Těšíme se na Vás!