Tříkrálová sbírka

Děkujeme za podporu a štědrost!

Letošní sbírka přinesla rekordních 85625 Kč.

Charitní šatník

má otevřeno

v pondělí 17 - 18,30 hod.

Setkání pečujících

v sobotu 3.6.

u průřezu témat za uplynulé období

Všeobecná sestra do domácí péče

Místo výkonu: Praha 13
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: dle možností
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Bc. Helena Ryklová

Náplň práce:           poskytování domácí zdravotní péče

Pracovní úvazek: DPP (150 Kč / hod.)

Místo výkonu:       Praha 13 (Butovice, Lužiny, Stodůlky)

Nástup:                    dle domluvy

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu (vhodné pro maminky s dětmi)
  • slušné platové ohodnocení (s osobním ohodnocením, případně odměnami)

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ, VOŠ nebo VŠ dle odborné způsobilosti dané zákonem č. 96/2004 Sb., včetně osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • vlídný lidský přístup
  • pozitivní naladění, ochotu a zájem o dění v organizaci
  • týmového ducha
  • praxi v lůžkovém zařízení

V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku Farní charity Stodůlky Helenu Ryklovou na tel. 733 108 816 nebo svůj životopis pošlete na adresu reditel@stodulky.charita.cz

Těšíme se na Vás!

Podpořte nás

Čtěte nejnovější vydání Bulletinu

O činnosti Charity v pražské arcidiecézi informuje každý měsíc Bulletin Arcidiecézní charity Praha.

Chci odebírat Bulletin.

Podporují nás

Farní charita Stodůlky by nemohla pomáhat potřebným bez podpory

úřadů státní správy a samosprávy

a soukromých dárců

Děkujeme!